Üç farklı markadan oluşan firmamız sizlere eski tatları, lezzetleri ulaştırmak geçmişi geleceğe taşımak amacıyla yola çıktı.

Markalarımız ;

ÇITLIK YAYLA ÜRÜNLERİ;Fethiye'nin 1430 rakımlı yaylasında yetiştirilen ürünlerden oluşur.140 metre derinden çıkan doğal tertemiz suyu,artık doğa da nadir bulunan ardıç ağaçları arasında yetiştirilen,yaz güneşini alan tat ve kokusuyla fark yaratan  meyve ve sebzelerden oluşmaktadır. Çıtlık yayla ürünlerimizin özelliği sadece o bölge de yetişen ürünlerden oluşması ,tamamen geleneksel yöntemlerle üretilip sınırlı sayıda olmasıdır.

MEĞRİBİO;yıl boyu mevsiminde ki  ürünlerle ,kendi üretim alanlarımız da yetiştirdiğimiz ISO 22000 ISO 9001 belgeli atölyemiz de geleneksel yöntemlerle hazırladığımız ürünlerdir.

MEĞRİBİO GİRİŞİMCİ;kendi bölgelerinde yaptıkları ürünlerle beğeni toplamış kadınlarımızın bizim için özel üretim yaptırıp hem onlara iş imkanı sağlamak hem de bu tatları sizlerle buluşturmak amacıyla oluşturduğumuz markadır.

   Ürünlerimiz geleneksel ev tipi ürünlerdir.Koruyucu ve katkı maddesi içermez hijyenik koşullarda sağlıklı cam kavanozlarda sizlere sunulmaktadır.

26 yıllık köklü bir tarım firmamızı gıda işletmesiyle de destekliyor ve yolumuza kaliteli,yenilikçi ,şeffaf üretim ağımızla devam ediyoruz.

 


E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.